Návštevná kniha

Pokiaľ máte záujem zanechať nám nejaký odkaz alebo len tak napísať, čo  sa vám u nás páčilo alebo nie, môžete použiť túto návštevnú knihu. Zverejnenie príspevku je na rozhodnutí  administrátorov stránky. Odpovedáme iba na príspevky, pri ktorých odpoveď považujeme za vhodnú na to, aby bola prístupná verejne.

Vulgarizmy, hanlivé a urážlivé vyjadrenia ako aj inzeráty a reklamy nebudú zverejnené. Návštevná kniha neslúži ako zoznamka, na to prosíme využite stránky na to určené. Taktiež prostredníctvom návštevnej knihy neposkytujeme informácie o tom, koľko a akých návštevníkov je v saune alebo informácie osobného charakteru. Prosíme vás, neposielajte nám otázky o možnostiach zakúpenia rôzneho  tovaru, na to slúžia sex-shopy alebo iné predajne. Návštevná kniha taktiež neslúži na rezerváciu termínov na masáže, na to prosíme využite telefonický kontakt počas otváracích hodín sauny.

Vaša e-mailová adresa uvedená v príspevku sa nezobrazí pri príspevku a nie je verejne dostupné pre návštevníkov stránky. Taktiež neslúži na marketingové účely. Je určená iba pre odpoveď na príspevok. Odpoveď okrem zverejnenia pri príspevku bude zaslaná aj na uvedený e-mail.

Napište nový záznam do knihy návštev

 
 
 
 
 
 
 
Polia označené * sú povinné.
Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.
Váš príspevok bude viditeľný v knihe návštev až po kontrole. Vyhradzujeme si právo upravovať, mazať alebo neuverejňovať záznamy.

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
Your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it. We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
76 entries.
Oliver wrote on March 21, 2020 at 12:08 pm:
Zdravím! Do vašej sauny som zavítal 1x 1.1.2020. Vôbec som vedel čo čakať, hanbil som sa a miestami aj bál, nie som príliš zvyknutý na nahotu. Ale musím povedať že od prvého momentu som sa tam cítil parádne super atmosféra super ľudia. Preto som vašu saunu začal navštevovať častejšie. Akurát sa mi darilo chodiť len cez týždeň ale keď sa znovu otvorí po Covid-19 tak určite príde vyskúšať saunu aj cez víkend 😉
Admin Reply by: admin
Sme radi, že sa vám u nás páči a tešíme sa na ďalšie stretnutia, akonáhle to situácia umožní.
Martin wrote on March 11, 2020 at 2:29 pm:
Dobrý deň, predpokladám, že nie som jediný čo má permanentku. Preto sa chcem spýtať či bude možnosť ju predĺžiť po upokojení situácie. Mám ešte 3 vstupy a mám ju platnú do 11.4.2020 Radšej nech prepadnú, ale v poslednej dobe som sa bál ísť do sauny. S pozdravom
Admin Reply by: admin
Samozrejme platnosť permanentiek bude adekvátne predĺžená.
jozef wrote on March 10, 2020 at 10:15 am:
Dobrý deň mám otázku či bude sauna otvorena. alebo aj saun sa dotýkajú nariadenia ohľadom korona vírusu? Ďakujem za odpoveď.
Admin Reply by: admin
Siutáciu okolo koronavírusu starostlivo sledujeme. Prijali sme viacero opatrení aj v našej saune. Pokiaľ bude nevyhnutné saunu zatvoriť, budeme o tom informovať na našich stránkach.
bebel wrote on February 21, 2020 at 9:52 am:
Dobrý deň prajem. Prosím Vás môžem ísť do Vašej sauny aj keď som už nachladený?
Admin Reply by: admin
Obyčajné prechladnutie, tým skôr chrípka alebo akákoľvek iná vážnejšia choroba, predstavuje pre telo výrazné oslabenie. Organizmus sa často snaží vlastnými mechanizmami regulovať teplotu a návšteva sauny, ktorá umelo teplotu zvýši o ďalší stupeň až dva, môže tieto procesy závažne narušiť. Pri ochorení hrozí tak väčšie riziko dehydratácie. Ani prudké ochladenie po návšteve fínskej sauny vyčerpanému telu príliš neprospeje. Je pravda, že v niektorých prípadoch môže sauna urýchliť priebeh choroby - v prípade, že choroba nastupuje, alebo niečo na vás tzv. „lezie”, vďaka saune sa nástup choroby urýchli. Otázkou je, či je to vhodné. Ďalej je viac než dôležité uvedomiť si, že malý a uzavretý priestor, ako je sauna, predstavuje zvýšené riziko pre rozšírenie choroboplodných zárodkov. Mali by ste teda byť voči ostatným návštevníkom ohľaduplní a saunu navštevovať len vtedy, keď ste úplne v poriadku. Sauna a nachladnutie teda väčšinou nie je dobrá kombinácia. Pokiaľ sa chcete rýchlejšie uzdraviť, najlepšie bude, keď si urobíte čaj s citrónom a ľahnete si v pokoji do postele. Sauna môže výnimočne na vás počkať
Ján wrote on February 4, 2020 at 9:52 pm:
Moc som neočakával ale o to viac a milo som bol prekvapený Veľmi milé prijatie, uvedenie. Nevtierava atmosféra, super masáž. Tak sa teším aj na budúce.
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne a tešíme sa naďalšie návštevy.
Dono wrote on January 28, 2020 at 3:24 pm:
Zdravim ako sa kvam dostanem z hlavnej stanice
Admin Reply by: admin
Z Hlavnej stanice, predpokladám železničnej, oporúčam využiť električku č. 1 na zastávku Vysoká - Tchibo Outlet. Po vystúpení z električky sa treba vrátiť proti smeru jazdy cca 50 metrov, následne odbočiť vľavo pokračovať cca. 200 metrov po ulici ktorá sa volá Vysoká, následne odbočiť vpravo do ulice Živnostenská a po 70 metroch na pravej strane v smere chôdze nájdete vchod do sauny.
Jonny wrote on January 5, 2020 at 8:25 am:
Nice place to spend few hours. Very clean AND I LIKE THAT. That guy last night at the bar was perfect next time i will go there cause of him.
Admin Reply by: admin
Dear Jonny, thank you for your message. Hope we will see you again soon. Regards.
Lukáš wrote on December 15, 2019 at 12:54 pm:
Ahojte, chcel by som sa opýtať či neuvažujete o zmene naturistických nedieľ, ideálne by to určite bolo v sobotu. A mám ešte jednu otázku, neplánujete dať pred vstupom do spoločných spŕch protišmykový koberec? Niekedy je to tam dosť nebezpečné. Ďakujem. ☺
Admin Reply by: admin
Nedele ako naturistické dni fungujú od ich zavedenia, o zmene na iný deň neuvažujeme. Čo sa týka vody pred sprchami.Sauna je "mokrá" prevádzka a preto si treba dávať pozor na šmyknutie. V celom priestore je protišmyková podlaha najvyššieho stupňa, no keď sa zákazníci aj napriek upozorneniam neutierajú v sprchách ale mimo, tak tomu nezabránime.
Matúš wrote on December 7, 2019 at 1:37 pm:
Dobrý deň chcem sa spýtať že ako to je keď je som macko či aj taký tam chodia?
Admin Reply by: admin
U nás majú dvere otvorené všetci.
bb wrote on November 27, 2019 at 11:12 am:
Ďakujeme že myslíte na nás, čo nefajčíme. Stôl vyhradený pre hostí čo nefajčia je síce len čiastočné riešenie, ale je.
Jakub wrote on November 7, 2019 at 5:14 pm:
Ahojte, chcel by som sa spýtať či je možné prísť s trans kamarátom (napíšem to tak ako to je - má vagínu). Je to problém či by sa mohol zastaviť tiez?
Admin Reply by: admin
Ahoj Jakub a kamarát. Ďakujem za zaslanie otázky.. Žiaľ, prevádzkujeme gay sauna a naši klienti sú gay orietácie. Nemusím sa asi rozpisovať, čo naši klienti očakávajú od ostatných návštevníkov a tak považujem vašu otázku za viacmenej ako snahu o posun v chápaní okolia v problematike transgenderu a jeho akceptovaní. . Bohužiaľ momentálne to ešte nepovažujem za vhodné. . Je mi Ľúto. . Martin - majiteľ spoločnosti
Tomas wrote on October 26, 2019 at 9:16 am:
Ahojte, ohladom predchadzajuceho prispevku, ci by nebolo lepsie tie gumy, aby boli priamo uz dole v nejakej nadobe. Nikto by tym nemusel behat do baru a otravovat personal. ????
Admin Reply by: admin
Otravovanie personálu to nie je. Skúšala sa aj veriaz ako píseš, ale bohužiaľ sa neosvedčila. Je to bežná prax aj v zahraničí.
Lukas wrote on October 8, 2019 at 7:18 pm:
Ahojte, minule som mal zaujem stravit hodnotny cas s jednym chalanom v kabinke, no nemali sme gumu...a hanbil som sa ist opytat na recepciu...poskytujete gumy bezplatne na poziadanie, alebo sa kupuju, ak ano, za kolko? Dakujem Lukas
Admin Reply by: admin
Netreba sa hanbiť, stačí si vypýtať. Sú bezplatne k dispozícii.
Marco wrote on September 22, 2019 at 10:12 pm:
Ahojte! Ešte sú otváracie hodiny od 17.00, alebo už máte otvorené od 15.00? Marco
Admin Reply by: admin
Otváracie hodiny sú uvedené na stránke. Takže ak je uvedené že od 17,00 tak je od 17,00
Peter wrote on September 10, 2019 at 8:20 pm:
Ahojte. Chcel by som sa opytat ci je mozno sa pohybovat v saune v zenskych tangacoch, strasne ma to vzrusuje. Dik
Admin Reply by: admin
Určite nie
Braňo wrote on August 22, 2019 at 4:22 pm:
Pozdravujem. Včera - utorok som "zablúdil" do sauny. Som dosť náročný chlap, ale musím povedať že som bol nesmierne milo prekvapený. Už pri vstupe bol veľmi ústretový (aj šarmantný) pán, aj ked nie som na starších. Vysvetlil mi čo bolo treba, v bare ale aj v celej saune bolo skutočne veľmi pekne a hlavne príjemne, skvelá atmosféra a pekní ľudia. Keď ma zase okolnosti privedú na Slovensko, určite sa opäť vrátim. Vďaka.
Martin wrote on August 16, 2019 at 8:24 pm:
Ahojte.. Da sa tam u vas aj vyplachnut?
Admin Reply by: admin
Máme k dispozícii plné hygienické vybavenie.
dodo wrote on July 15, 2019 at 1:26 pm:
dobry den chcem vas navstivit ale neviem ci sa mozem v saune pohybovat v silonkach som z dalej a bojim sa ze ma nepustite a cesta vynde nazmar. dakujem. dodo.
Admin Reply by: admin
Určite to nie je možné už len vhľadom na hygienické požiadavky.
Lubos wrote on April 29, 2019 at 7:28 pm:
Dobrý deň, rád by som sa opýtal, či v stredu Vás navštevujú aj mladší ľudia (20-25r.) alebo skôr starší páni?
Admin Reply by: admin
Ako tu už bolo spomenuté veľakrát, každý deň je úplne iný a nedá sa povedať či zrovna v daný deň bude menej alebo viac ľudí, mladší alebo starší, ...
Adrejko wrote on April 24, 2019 at 3:29 pm:
Dobrý večer chcem sa spýtať ako je sauna plná keď otvárate až o 17 keby som chcel prísť o 17 bude tam niekto ?
Admin Reply by: admin
Ako tu už bolo spomenuté veľakrát, každý deň je úplne iný a nedá sa povedať či zrovna v daný deň bude menej alebo viac ľudí.
Peter wrote on March 28, 2019 at 5:31 pm:
Dobrý deň Chcem sa opýtať ake sú u Vas podmienky ,ked by som chcel ist k Vám prvy krát a ako to prebieha u VAs
Admin Reply by: admin
Jedinou podmienkou od bežných sáun je mať aspoň 18 rokov. Samozrejme neprísť pod vplyvom alkoholu, nemať nejaké kožné ochorenie a pod.
Paťo a Maťo wrote on March 20, 2019 at 3:32 pm:
Konečne zas pracuje náš obľúbený šéf. Sme radi a už žiadne lámanie nôh vedúci. 🙂
Michal wrote on March 8, 2019 at 9:34 am:
Dobrý den,Včera jsem poprvé navštívil vaši saunu.Klobouk dolů.Pěkně zařízený,čistý,voňavý.Opravdu moc hezký.Přeji sauně i personálu hodně štěstí:)))
Tomáš wrote on March 2, 2019 at 5:35 am:
Chcel by som sa opýtať, či ste uvažovali alebo uvažujete nad permanentkou, ale s viacerými ako 6 vstupmi, napr. 10 vstupov, mesačná, štvrťročná, polročná, či dokonca ročná permanentka? Predsa len, keď už človek chodí napr. v piatok a sobotu, tak tých 6 vstupov rýchlo minie. Ok, možno ročná je veľa, lebo v lete je asi menej návštevníkov, ale aspoň (min.) 10 vstupov, mesačná, štvrťročná a (max.) polročná? Čo vy na to? Pre pravidelných a verných zákazníkov.
Admin Reply by: admin
Zatiaľ sme nad uvedenou alternatívou neuvažovali, ale nevylučujeme do budúcnosti ani ďalšie možnosti.
Dominik wrote on October 21, 2018 at 9:00 am:
Ahoj, v sobotu jsem byl poprvé ve vaší sauně. Konečně mi to časově alespoň trošku vyšlo a jsem nadšený. Opravdu sauna na úrovni. Milá i voňavá atmosféra, čistota a krásně zrekonstruované prostory, stylové, elegantní, luxusní. Opravdu příjemné prostředí a všude bezva a milí a hezcí kluci. Určitě se k vám zase rád podívám - doufám že co nejdřív a na dýl, než jsem stihl tentokrát. Už teď se těším 🙂 zdravím z Ostravy, máte bezva klub. Je super, že gay podnik nepůsobí jako pajzl. Díky kluci.
Admin Reply by: admin
Ďakujeme za odkaz a tešíme sa na ďalšiu návštevu.
Maroš wrote on September 28, 2018 at 10:10 pm:
Pekný večer, sprvu by som chcel pochváliť oboch vašich masérov, klobúk dolu pred ich milým prístupom i samotnou masážou. Chcel by som sa však spýtať či neplánujete rozšíriť masérsky tím o nejakého ďalšieho maséra, prípadne či sa neplánuje pretvorenie nejakej relaxačnej kabínky na druhú masérsku miestnosť? Ďakujem za odpoveď a želám len to dobré v ďalších rokoch funkcie sauny, je skvelé že ste vytvorili takéto miesto priateľské ku gay komunite
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne za správu. K Vašej otázke, zatiaľ s podobnými zmenami alebo rozšíreniami neuvažujeme. Prajeme pekný deň.
Roman wrote on September 9, 2018 at 9:14 am:
Nedá mi nereagovať na príspevok William. Aj pre to, že do sauny občas nepustia tekého ako si ty, tam radi chodíme. Tvoj príspevok o tebe totiž "dosť" vypovedá. Roman
Viliam wrote on September 8, 2018 at 9:15 pm:
Co tam mate za chuja na recepcii, ktory rozhoduje o tom koho pusti a nepusti dnu? Dobra reklama...a budem ju sirit...v troch jazykoch!!!
Admin Reply by: admin
Vážený pane. Club sauna je SÚKROMNÝ klub a vyhradzuje si právo zákazníka nepustiť do sauny alebo mu dokonca zakázať vstup. Keďže ste prišli do sauny pod vplyvom alkoholu, vedúci prevádzky sa rozhodol že vás nepustí. Na rozdiel od vás sa personál sauny správal slušne a nenadával vám do chujov. A mimochodom, vy už do sauny máte vstup zakázaný.
Jack wrote on August 27, 2018 at 9:17 am:
Hello, please, let me know if can I walk naked everywhere in the sauna (incl. relax zones, etc) any day or only on naked day?
Admin Reply by: admin
During a naked sauna it is obligatory. Other days may be naked if you like it.
Josef wrote on August 20, 2018 at 9:18 am:
ahoj ..sauna už otevřená, nebo má pořád pauzu?
Admin Reply by: admin
Keď nie je napísané, že je zatvorená, tak je asi otvorená. To dá logika. Informácie o otváracích hodinách ako aj prípadnom zatvorení máme vždy aktuálne.
T wrote on June 21, 2018 at 10:20 pm:
Zdravim, z akeho dovodu bude ta sauna v obdobi 1.7 do 31.7.2018 ZATVORENA??? 🙁
Admin Reply by: admin
Z dôvodu výmeny technológií a iných prác.
Tomáš wrote on June 21, 2018 at 9:22 am:
Ahoj, pripájam sa k návrhu nižšie o možnosti vstupu žien do sauny. Stálo by vyhradiť určité dni týždňa alebo mesiaca pre možnosť zmiešaného saunovania: mnohí návštevníci sú BI, partnerky majú záujem o návštevu, ale... Myslím, že išlo BY o zaujímavé spestrenie Vašej ponuky 🙂
Admin Reply by: admin
Možností zmiešaného saunovania je v Bratislave dostatok. Ako tu už bolo viackrát spomenuté, s takouto alternatívou neuvažujeme. Rovnako ani s dňami pre ženy.
R wrote on June 11, 2018 at 1:24 pm:
Od kolkatich rokoch je povolený vstup?
Admin Reply by: admin
Hneď na úvodnej stránke sauny je jasne napísané, že od 18.
Adam wrote on May 29, 2018 at 7:25 pm:
..Ahojte .. bol som u vás včera prvý krát a bolo to fantastické 🙂 už sa teším ako nabudúci týždeň znova prídem 🙂
Admin Reply by: admin
Ďakujeme a za návštevu a tešíme sa opäť na stretnutie.
Adam wrote on April 9, 2018 at 6:27 am:
Caute, chcem sa spytat. Na párnu nedelu sa treba dopredu objednat? Este som u Vas nebol. Prip. mozem aj sam prist? Citam ze väcsinou v paroch chodia. Dakujem.
Admin Reply by: admin
Do sauny sa netreba objednávať. Odporúča sa to iba na masáže (pred príchodom si zavolať a dohodnúť čas). Párna nedeľa znamená v párnom kalendárnom týždni, nie pre páry.
Jano wrote on March 29, 2018 at 6:28 am:
Zdravím. Som veľmi rád za túto saunu. Super zážitok zo saunovania aj z prostredia. Chcem sa spýtať - je u vás tolerovaná, prípadne vítaná (?) nahota v celom objekte aj mimo naked nedieľ?
Admin Reply by: admin
Ďakujeme za pozdrav. Čo sa týka nahoty, je to samozrejme na individuálnej voľbe.
Tomáš wrote on March 8, 2018 at 9:31 am:
Ahojte, v pondelok sa mi podarilo tam dostat. Padla mi sanka, ako vyzera skvele po rekonštrukcii. Je to uprimne krajšie a luxusne ako predchadzajuce, čisté a krásne...Nemam slov. Rád prídem aj nabudúce znova 😛 Ozaj tam citim prijemnu atmosferu 🙂
Admin Reply by: admin
Ďakujeme pekne. Budeme sa tešiť na ďalšie návštevy.
Adam wrote on February 25, 2018 at 9:33 am:
Ahojte, este som u vás nebol ale chystám sa, preto mam jednu otázku. Dajú sa u vás na recepcii kúpiť kondomy ale treba mat svoje? Tak isto ako to je s lubrikantom? Vďaka za odpovede a tesim sa na návštevu.
Admin Reply by: admin
Kondómy su k dispozícii, gel sa dá zakúpiť.
Marek wrote on February 10, 2018 at 9:35 am:
sauna vyzerá útulne a moderne. veľká pochvala a vďaka. už len keby sa Vám podarilo oddeliť fajčiarske priestory.. žiaľ nefajčiari sú hore utláčaní. s úctou a pozdravom.
Admin Reply by: admin
Ďakujeme za reakciu. Bohužiaľ horná časť sa nedá riešiť inak. Sami sme už veľakrát rozmýšľali ako to riesšiť.
Jozef wrote on February 9, 2018 at 9:37 am:
Ahojte, bol som u Vas prvy krat a musim len chvalit, fakt cistota a uzasna atmosfera, dakujem a prajem vela navstevnikov, tesim sa na najblizsiu navstevu
Admin Reply by: admin
Ďakujeme a tešíme sa na ďalšie návštevy.
Danko wrote on February 8, 2018 at 10:39 pm:
Dobrý den,chtěl bych se zeptat kdy tak bývá obvykle nejvíce lidi v sauně a zda tam chodí a pánové 50 plus ve středu,když je to pro mladé. Chystám se do Bratislavy na služební cestu a rád bych navštívil Vaší saunu
Admin Reply by: admin
Samozrejme aj v stredu chodia rôzne vekové skupiny. Najväčšia návštevnosť je obvykle v piatky a soboty.
Odie wrote on January 25, 2018 at 9:41 am:
Chcem sa opýtať, či je sauna otvorená aj pre dámy (zmiešaný vstup), ak by mali záujem prísť, prípadne, či sú/plánujú sa aj nejaké sólo dni pre dámy. Vďaka! 🙂
Admin Reply by: admin
Odpoveď máte hneď na titulnej stránke: ...Vítame vás na stránkach jedinej oficiálnej gay sauny v Bratislave. Vstup je povolený iba mužom vo veku od 18 rokov.... Dni pre dámy v pláne nie sú.
Patrik wrote on January 17, 2018 at 3:42 pm:
Dobrý den chcem sa spýtat nieco ohladom saune cital som si prispevky vela som sa dozvedel dakujem za to ,no chcem sa spýtat či by bol problem ak by som chcel príst z prace rovno kvám a to je v montérkach v pracovnom som maliar ci ma tam pustite a ako to chodi ,pridem osprchujem sa pojdem sa saunovat?da sa byt aj len hodinku?este som nebol v ziadnej saune a neviem co my to bude robit a este jednu imtimnu vec cital som ze vulgarne sa nemoze pisat tak sa slusne vyjadrim co ked sa my v saune po....í ,alebo pri bare na kave teda ak som dobre porozumel ze sa tam chodi nahý?dakujem za odpoved
Admin Reply by: admin
Pokiaľ tie monterky neznečistia podlahu a podobne, tak nie je dôvod na nevpustenie 😀 Doba pobytu v saune nie je obmedzená. Treba sa držať zásady, že som v saune, a to aj v suchej alebo parnej, nie len v saune ako prostredieí, toľko, koľko sa cítim príjemne. Nahý sa chodí počas nedieľ keď je naked party, inak máte k dispozícii na zahalenie uterák. A keď sa po... 😀 tak sa po..., však je to ľudské.
Andrejko82244 wrote on January 15, 2018 at 4:45 pm:
Prečital som si vsetko o spravnom saunovani len stale neviem pochopit ak pridem su tam viaceri a vtom bare sa podava nealko?a tam musi byt clovek nahý?a co ak sa my......?dakujem za odpoved
Admin Reply by: admin
Samozrejme v saune je viacero návštevníkov. V bare sa podáva nealko, pivo, víno, nejaké pochutiny, káva, čaj, ... na zakrytie aj v bare slúži uterák a to ... je predsa normálna záležitosť u zdravého muža.
Jaro wrote on January 15, 2018 at 12:46 pm:
Zdravým. Sauna je veľmi pekne prerobená, bludisko je super. Muselo vás to stáť veľa námahy. A chalani - personál sú super. Mám rád šéfa, vždy mi vyvolá úsmev na tvári.
Andrejko82244 wrote on January 15, 2018 at 6:47 am:
dobrý den chcem sa spýtat ohladom sanovania ako to vlastne prebieha esste som nebol v saune a chcel by som navstivit
Admin Reply by: admin
Pekny článok o tom, ako sa správne saunovať je napríklad na http://www.dobrasauna.sk/clanky/4-ako-sa-spravne-saunovat
Dierka987 wrote on January 9, 2018 at 9:49 am:
Ahojte kde v saune sa nachádza sprcha na analne.precistenie
Admin Reply by: admin
V priestoroch WC, kľúč je na bare.
Miko wrote on October 15, 2017 at 7:12 pm:
Tak čisto nemám ani doma 🙂 A ten sexi šedivý chlap v bare .....Prídem zas.
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne. Tešíme sa na návštevu.
Mato wrote on October 15, 2017 at 5:15 pm:
Čaute, vynovená sauna je pekná, útulná a najmä veľmi čistá. Odporúčam preto každému. maťo
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne. Sme radi, že sa sauna páči.
Karol wrote on October 15, 2017 at 11:19 am:
Dobrý deň. Rekonštrukcia sa Vám podarila. Po rekonštrukcii vyzerá sauna oveľa lepšie, krajšie, modernejšie a cítil som sa v nej príjemne. Oplatilo sa čakať.
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne. Sme radi, že sa sauna páči.
Miko wrote on October 15, 2017 at 10:17 am:
Sauna je krásna, moderná. Super som sa cítil, oplatilo sa počkať.
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne. Sme radi, že sa sauna páči.
Martin wrote on October 14, 2017 at 3:20 pm:
Ahojte nepridali by ste nové fotky ako to u vás teraz vyzerá lebo veľmi sa k vám teším ale momentálne nemám čas :/
Admin Reply by: admin
Fotografie pridáme už čoskoro.
Mirek Semerad wrote on October 10, 2017 at 10:21 am:
Dobrý deň! Som z Moravy, a 27. Októbra budem v Bratislave. Bude Vaša gay sauna otvorená? Od kolkej hodiny a kolko sa platí za vstup? Možem platiť aj v českých korunách? Predom ďakujem za odpoveď. M.S.
Admin Reply by: admin
Sauna bude už otvorená od dnes ako je uvedené na stránke v normálnych otváracích hodinách. Platiť sa dá len v hotovosti v Eur.
admin wrote on September 17, 2017 at 10:26 am:
Milí priatelia, na margo neustále sa opakujúcich otázok či je už sauna otvorená, kedy bude otvorená, prečo ešte nie je otvorená, .... 1. To či je sauna už otvorená, vidíte na našej stránke. Je snáď aspoň trochu logické, ak by bola sauna otvorená, nebudeme písať že je zatvorená a išli tak sami proti sebe. 2. Do kedy bude sauna zatvorená, je podmienené množstvom faktorov. Ale už naozaj je to otázka dní. Tí, ktorí ste prerábali alebo rekonštruovali byt, sami predsa viete, že nie vždy ide všetko podľa plánu. A sauna je trochu zložitejší priestor, ako byt, tak takých "prekvapení" sa nájde asi viac. 3. Keď počas prerábky natrafíte na závady, s ktorými sa vopred nedalo počítať, tak ich radšej aj za cenu predĺženia času rekonštrukcie odstánite a poriadne. Je predsa rozumnejšie nechať zatvorené o 1-2-3 týždne dlhšie ako zas za pol roka kvôli tomu, že ten problém prepukne naplno, opätovne zavrieť na napríklad 2 mesiace. 4. Aj my sa už nevieme dočkať a tešíme sa na vás. A dúfame, že aspoň tie zmeny, ktoré sú viditeľné, sa vám budú páčiť. Ďakujeme za pochopenie.
Boris wrote on September 16, 2017 at 10:27 am:
Zdravim uz mate otvorene ?
Admin Reply by: admin
Sledujte www stránku, včas to dáme vedieť, už je to ako sa hovorí "na spadnutie".
Lukáš wrote on July 17, 2017 at 10:29 am:
V saune som ešte nebol ale som rád že niekto mal pekny napad a spravil niečo aj pre gayov, vďaka 🙂
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne.
Lubomir Hudec wrote on June 3, 2017 at 10:31 am:
Môžu k vám chodiť a starší muži a kedy v aký deň
Admin Reply by: admin
Veková hranica je obmedzená iba vekom minimálne 18 rokov. Inak je sauna otvorená pre všetky vekové kategórie, samozrejme pri vyššom veku si treba uvedomiť vlastný zdravotný stav a riziko spojené so saunovaním pri chorobách srdca a pod.
Martin wrote on May 8, 2017 at 10:33 am:
Dobrý deň máte otvorené aj počas sviatkov?
Admin Reply by: admin
Otvorené je vždy podľa aktuálneho otváracieho času pre daný deň. Ak sú nejaké zmeny, je to vždy vopred avizované na našej stránke.
Michal wrote on April 8, 2017 at 10:34 am:
Zdravim, neuvazujete rozsirit akciu studentske stredy aj na ine dni? Mozno by viac mladych uvitalo nizsie vstupne. Dakujem za odpoved.
Admin Reply by: admin
Nie neuvažujeme. Študenti majú zľavu po predložení ISIC každý deň, taktiež sa dá využiť partnerská zľava v utorok a vo štvrtok.
Jarda wrote on March 3, 2017 at 10:36 am:
Jsem na starsich panov, chodía tam vůbec a kdy ? Jestli můžete poradit ? Půjdu do Bratislavy na služební cestu tak by se rad zastavil... Děkuji
Admin Reply by: admin
Každý deň je úplne iný ale určite sa nejaký nájde.
Robo wrote on February 8, 2017 at 10:37 am:
dobry vecer mam otazku ohladom parkovanie ,kde sa da co najblizsie parkovat ? na obchodnej ? a dokedz sa musi platit parkovne na obchodnej ? dakujem pekne
Admin Reply by: admin
Da sa buď priamo na ulici ako je sauna, ale tam dosť často nebýva voľné miesto (večer a cez víkedny je to bezplatné) alebo po odbočení vpravo hore ulicou sa nachádza garáž Tatracentrum.
Naked party wrote on December 22, 2016 at 6:59 pm:
Davajte na naked party uteraky velkosti 15x15 cm ako v Prahe 🙂 Inak to vyriesit nevedeli 😉
Admin Reply by: admin
Skúšalo sa aj to 🙂 potom sa zas sťažovali na vodu na zemi ľudia 🙂
Alex wrote on December 18, 2016 at 6:58 pm:
Dobrý deň, chcem sa opýtať na stredu pre mladých.... mam od augusta 24rokov, tak neviem či to platí len do 24 alebo aj vrátane 🙂 Taktiež by ma zaujímalo či je tento deň obľúbený, alebo je to pomenej navštevované. Ďakujem
Admin Reply by: admin
Do 24 rokov vratane, čiže vlastne 24,99 🙂 Na druhú otázku sa nedá odpovedať, keďže za každým je to úplne iné.
Dávid wrote on December 15, 2016 at 6:55 pm:
zdravim tohto roku este bude naked trebars tuto nedelu co bude? a myslim ze niekedy co boli naked tak sa davali o nieco kratsie osusky ako sa davaju teraz v bezne dni a pod myslim si ze s tymi pravidlami naked by to bolo asi lepsie kebyze tie osusky su kratsie a mensie dakujem inak na tuto saunu sa vzdy velmi tesim 🙂
Admin Reply by: admin
Áno, túto nedeľu (18.12) je ešte naked, tak ako bolo naplánované. Zoznam nedieľ na budúci rok je už na stránke sauny www.clubsaunaexpert.com, prvá bude 15. januára.
Ben wrote on December 10, 2016 at 6:53 pm:
Zdravim... rad by som nieco napisal k nedelnajsie nahatej saune. Nie je argument ze dokola upozornujete navstevnikov aby respektovali regule vyplyvajuce zo specialneho dna naked sunday, ani to ze je to ako by na stenu hrach hádzal. Tak ako nerespektovanie v ostatnych kluboch aj tu by sa to malo riesit vyhadzovom bez pardonu, teda bez vratenia vstupneho. Myslim, ze by si premysleli ci bude alebo nebudu akceptovat preco sem prisli. Na druhej strane mame 21st nieco ako rucniky typu microfiber 20x20cm ktore vedia vyriesit vsetko.
Admin Reply by: admin
Ďakujeme za príspevok. Samozrejme sa snažíme nájsť riešenie. Ani nám sa to nepáči, keď ľudia nedodržiavajú pravidlá, ktoré akceptovali už tým že vstúpili do sauny. Radi si necháme poradiť a radi privítame pomoc aj z vašich radov, keď budete neporiadnikov upozorňovať na nedodržiavanie pravidiel.
Jano wrote on November 21, 2016 at 6:51 pm:
Bolo by dobré keby ste vytvorili nejaký chat na tejto stránke, pre ľudí, ktorí sa zoznámili v saune alebo sa chcú zoznámiť, keďže mobily sú v saunách zakázané 🙂 ďakujem 🙂
Admin Reply by: admin
Nad niečim takým neuvažujeme, je tých príležitostí dosť na špecializovaných portáloch.
Erik wrote on November 20, 2016 at 6:50 pm:
bol som prvý krát a celkom chválim 🙂 tak na 85% ...chýbala mi tam len nejaká voda vedľa sauny v oddychovej zóne, pretože stále si behať hore dole po vodu sa asi nikomu nechce 🙂 a ešte samozrejme yakuzza by bodla ale to by som chcel asi veľa 😀
Admin Reply by: admin
Ďakujeme veľmi pekne za názor.
Jano wrote on November 2, 2016 at 6:48 pm:
Som pasiv. Je prosim k dispozicii aj privatna sprcha na hygienu?
Admin Reply by: admin
Áno je k dispozícii.
Michal wrote on October 30, 2016 at 6:18 pm:
Táto Bratislavská sauna, je fajn. Nepríde mi jej veľkosť ako nejaké negatívum. Vo väčšej by sa asi tá hŕstka ľudí asi za celý pobyt ani nestretla. Dosť ma prekvapujú názory ľudí, prečo sa niektorí chlapi zakrývajú. Pokiaľ neprídu na Naked nedeľu, kedy je to jasné z názvu, že idú na takúto akciu, ale prídu bežný deň zrelaxovať, vysaunovať sa, prípadne na masáž medzi "svojich", prečo musia ukazovať bimbasa, každému pokiaľ toto nechcú. Každý by sa mal cítiť v saune príjemne a podľa svojej odvahy a pohodlia sa tomu prispôsobiť, keď už si za to zaplatí. Samozrejme pokiaľ nejde o spomínanú nedeľu, títo ktorí si zase platia za nahotu a chcú aby sa to dodržiavalo, to je namieste.... Pekný večer
Admin Reply by: admin
Ďakujeme za názor. Samozrejme, počas naked nedieľ je to iné, ale v bežné dni má každý právo byť tak, aby sa cítil príjemne, presne ako píšeš.
MUDr wrote on October 18, 2016 at 6:18 pm:
Chválim vedenie sauny a jej devízy,kt. nam ponúkate. Po dlhšej dobe som opäť navštívil saunu, kľúčik som nezabudol vrátiť
Admin Reply by: admin
Ďakujeme za komentár. Prajeme ešte veľa príjmených pobytov u nás.
Brat Dundum wrote on October 17, 2016 at 6:17 pm:
Great sauna. But can you put a battery in your weighting scale?
Admin Reply by: admin
Hi Brat. Thank you for you comment. We change it.
Peter wrote on October 16, 2016 at 6:16 pm:
Dobrý deň. hHcem navštíviť Gay saunu, ale len za účelom masáže a pohľadom na pekné mužské telá. Do sauny nemôžem ísť pre pľúcne problémy. .Je možná aj takáto návšteva? Ďakujem za odpoveď.Peter.
Admin Reply by: admin
Návšteva je možná. Podmienky nájdete na našej stránke
Peto wrote on October 5, 2016 at 6:15 pm:
Bol som u vas 1×ale pacilo sa mi moc.nie som gay,len mam rad nahotu.pisem preto ze nie som gay,lebo spravanie ludi bolo perfektne,korekne,personal absolutne normalny a kamaratsky.a videli ma 1krat.a vsetko na az moc vysokej urovni.urcite idem znova. Len tak dalej. Dakujem
Admin Reply by: admin
Ďakujeme pekne za názor. Radi vás opäť privítame.
Ej wrote on October 3, 2016 at 6:14 pm:
Good day. I would like to know if when we enter the sausecwe have to pay entrance basic fee and if we want tovavail massage, is this an additional fee? Thanks
Admin Reply by: admin
Hello. Yes on entry you pay entrance fee. Massage and drinks you pay when leave sauna.
Adam wrote on September 23, 2016 at 6:13 pm:
Zriadiť gay saunu bol úžasný nápad, veľmi chválim Vašu iniciatívu 🙂 Chcel by som ale opýtať, či by nebolo možné tam zriadiť, nejaký "intímny kútik" 🙂 Ešte raz, veľmi pekne ďakujem v mene svojom, ale aj v mene ostatných, za túto úžasnú vec.
Admin Reply by: admin
Som rád, že sme vám ulahodili. Neviem čo si predstavujete pod pojmom intímny kútik, ale je dosť priestorov vrámci sauny keď chce byť človek sám.
Zdeno wrote on September 22, 2016 at 6:12 pm:
Dobrý deň. Bol sum u vás v saune a mám otázku. Neuvažujete nad zriadením priestoru pre fajčiarov ? - alebo o zákaze fajčenia v saune ? Som nefajčiar a aj napriek vzduchotechnike, vonným lampám a sviečkam tam bol pre mňa osobne smrad z cigariet veľmi nepríjemný.
Admin Reply by: admin
Dobrý deň. Áno, o tomto probléme v priestoroch baru vieme. Ako ste sami poznamenali, snažíme sa to eliminovať aj vonnými lampami aj sviečkami, vetraním a podobne. Dokonca sme (neviem či ste si to všimli ) zrušili fajčenie pri barovom pulte aby si nefajčiari mohli aspoň trochu odsadnúť bokom. Žiaľ, zatiaľ je fajčiarov viac ako nefajčiarov a vyhovieť všetkým sa nedá. Vzhľadom na súčasné riešenie nemáme ani kde riešiť priestor pre fajčiarov.