Návštevná kniha

Pokiaľ máte okiaľ máte záujem zanechať nám nejaký odkaz alebo len tak napísať, čo  sa vám u nás páčilo alebo nie, môžete použiť túto návštevnú knihu. Zverejnenie príspevku je na rozhodnutí  administrátorov stránky. Odpovedáme iba na príspevky, pri ktorých odpoveď považujeme za vhodnú na to, aby bola prístupná verejne.

Vulgarizmy, hanlivé a urážlivé vyjadrenia ako aj inzeráty a reklamy nebudú zverejnené. Návštevná kniha neslúži ako zoznamka, na to prosíme využite stránky na to určené. Taktiež prostredníctvom návštevnej knihy neposkytujeme informácie o tom, koľko a akých návštevníkov je v saune alebo informácie osobného charakteru. Prosíme vás, neposielajte nám otázky o možnostiach zakúpenia rôzneho  tovaru, na to slúžia sex-shopy alebo iné predajne. Návštevná kniha taktiež neslúži na rezerváciu termínov na masáže, na to prosíme využite telefonický kontakt počas otváracích hodín sauny.

Vaša e-mailová adresa a webová adresa uvedená v príspevku sa v prípade ich zadania zobrazia pri príspevku a sú verejne dostupné pre návštevníkov stránky. Ich uvedením v príspevku vyjadrujete svoj súhlas s ich zverejnením.